Co nabízíme

Správně zvolená soutěž je klíčem k úspěchu!

Naši konzultanti vám ochotně poradí, který typ soutěže je vhodný zrovna pro vaši firmu, jak soutěž správně vymyslet a nastavit tak, aby vám přinesla požadované informace a výsledky. V rámci naší služby ExplosionApp pro vás navrhneme, vytvoříme, realizujeme a vyhodnotíme soutěž, která je pro vaše účely nejefektivnější.

jak taková soutěž může vypadat

Fotosoutěž

Chcete získat nové fanoušky? Pak je fotosoutěž tím nejefektivnějším způsobem v rámci soutěží! Soutěžící vloží fotografii nebo obrázek, pro který ostatní hlasují. Každý z hlasujících se nejprve musí stát fanouškem stránky, a tím se rozrůstá základna vašich fanoušků. Šíření soutěže probíhá na principu virálu mezi přáteli soutěžících a jejich dalších vazeb v rámci Facebooku.

Kvíz

Potřebujete-li nasměrovat fanoušky na vaše webové stránky, je vědomostní kvíz tím správným nástrojem. Informace potřebné ke správnému zodpovězení soutěžních otázek jsou dohledatelné právě na vašich stránkách, čímž efektivně propojíte Facebook a web. Vaši fanoušci tak získají informace o vaší firmě a její nabídce.

Tyto a další typy soutěží můžete teď díky ExplosionApp velice snadno využít pro propagaci vaší firmy, výrobků či služeb. Veškeré náležitosti potřebné ke zdárnému spuštění soutěže vyřešíme za vás!

Jak na to?

  • Zavolejte nám nebo napište – společně projdeme vaši konkrétní situaci a navrhneme nejvhodnější řešení.
  • Připravíme grafiku zvolené soutěže a nastavíme pravidla soutěže v souladu s platnou českou legislativou.
  • Spustíme soutěž na Facebooku na dobu 2 týdnů.
  • V rámci balíčku spustíme také PPC kampaň na Facebooku v hodnotě 2 000 Kč s garancí 350 prokliků.
  • Zveřejníme vaši soutěž na stránce www.fb.com/soutezimeradi (komunita více než 2500 uživatelů FB, kteří rádi soutěží a chtějí být o zajímavých soutěžích včas informováni)
  • Postaráme se o správu soutěže vč. zaslání získaných kontaktů a statistik.
  • Soutěž vyhodnotíme a obešleme vítěze námi vytvořenými vouchery na odběr cen, které do soutěže věnujete.
Cena balíčku ExplosionApp ALL-IN:
V ceně je zahrnuto uspořádání soutěže, tvorba banneru, nastavení a správa PPC kampaně, vyhodnocení soutěže, předání kontaktů získaných ze soutěže s právy na další marketingové využití i v budoucnu v hodnotě 8 000 Kč. K ceně za uspořádání je připočítán kredit ve výši 2 000 Kč určený na realizaci PPC kampaně na FB pro podporu soutěže. Celková cena je 10 000 Kč (nejsme plátci DPH).
10 000 Kč
Proč ExplosionApp

Máte jakýkoli dotaz?


Zavolejte nám nebo využijte možnosti zpětného zavolání

724 606 520
pondělí-pátek od 9:00 do 17:00 hod